"Project Crowd Funding"Альтернативные Варианты Финансирования

 

◄ ЗАЙМ "ПОЗИКА" НА БИЗНЕС

        Ставка займа"Позика" 

3% 


сумма

от 50 000 до 300 000 грн


 

срок

12 мес.


 

Период сбора инвестиций

до последнего числа месяца (но не менее чем на 7 дней)


 

получение средств

на карту любого Банка Украины


Заем "Позика" предоставляется физическому лицу - владельцу бизнеса


Внесите средства на карту и тогда регулярный платеж по займу"Позика" будет проведен автоматически.


Для получения займа "Позика" от потенциальных инвесторов расскажите больше о Вашем бизнесе 

E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:
Контактный телефон *:
ФИО отправителя *:
Необходимая сума займа на 12 месяцов *:
Ваш сайт(Поле не является обязательным к заполнению):
* Я физическое лицо предприниматель:
** Я собствнник бизнеса:
***Я хочу начать собственное дело:
Название Вашей компании/бизнеса *:
ЕГРПОУ организации или ИНН предпринимателя *:
На какие именно цели вам нужны деньги *:
Я предоставлю залог или поручителя *:
*Даю разрешение на обработку персональных данных. *:

Скопируйте текст и вставьте в ячейку. *Даю разрешение на обработку персональных данных.

Заява

про надання згоди на обробку даних

Фізична особа, що заповняє Заявку на замовлення ПОЗИКИ, підтверджує, що є володільцем персональних даних, вказаних у зазначеній Заявці , і, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року № 2296-VI (далі – Закон), даю згоду Благодійній організації "Міжнародний благодійний фонд Хелп-Юкрейн" на їх обробку, збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання та поширення щодо інформації, яка стосується моїх: прізвища, ім’я, по-батькові, статі, номера документу, що посвідчує особу (паспорту), ідентифікаційного коду, віку, освіти, місця роботи та загального трудового стажу, розміру прибутків, місця проживання, зацікавленості та/або потреби у фінансових продуктах/послугах, контактні дані (включаючи телефон, адресу електронної пошти) з метою забезпечення реалізації відносин по отриманню мною оптимальних фінансових (в т.ч. кредитних) продуктів/послуг. Погоджуюсь, що обсяг наданих мною персональних даних включає в себе інформацію/відомості, що дозволяють ідентифікувати мене та підтверджую, що вони були надані мною відносно себе та є точними і достовірними. Підтверджую, що згода на обробку моїх персональних даних є безумовною, безвідкличною та не обмежена строком дії. Мені відомо про мої права, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону. Заповнюючи дану Заявку, я даю згоду Благодійній організації "Міжнародний благодійний фонд Хелп-Юкрейн" на перевірку зазначеної в даній Заявці інформації та не заперечую про передачу для можливого необхідного з’ясування даної інформації третім особам, під якими розумію: колекторські компанії, оператори мобільного та поштового зв’язку, банки з усіма видами обробки персональних даних, які банк буде мати право здійснювати з цими даними, інші фізичні та/або юридичні особи. Не заперечую щодо перевірки інформації у відповідних бюро кредитних історій з метою з’ясування відомостей, які стосуються виконання мною взятих на себе зобов’язань по договорам (в т.ч. кредитним), у випадку наявності таких, тим самим розуміючи що об’єм інформації, яка буде перевірятися, може включати в себе інформацію, яка стосується банківської таємниці, і з’ясування якої буде такою, яка буде повною та достатньою для розуміння мого соціального, майнового стану, платоспроможності та несення можливої подальшої майнової відповідальності, у випадку її необхідності.

 


КАК ЭТО РАБОТАЕТ

Выставления бизнес-проекта для инвестиций проводится в несколько этапов. Получив Вашу заявку, наши специалисты из отдела оценки рисков проектов свяжутся с Вами для выяснения деталей и оказания помощи в подготовке описания проекта для размещения в списке бизнес-проектов, в которые смогут инвестировать пользователи сайта.

"Реклама - двигатель торговли", - гласит народная мудрость. Еще ни одна успешная фирма не обошлась без того или иного вида рекламы."